מכירת שמן זית

מכירת שמן זית

תעשיית שמן הזית ייצרה ומייצרת כמויות גדולות מאוד של שמן זית, החל מיצרני שמן זית ביתיים וקטנים המייצרים בעיקר כמויות קטנות המספיקות להם עצמם ולמשפחות שלהם וכמובן יצרני גדולים המייצרים שמן זית בכמויות מסחריות אשר משווקות ברשתות השונות.
מכירת שמן זית הוא אינו דבר של מה בכך, שמן זית הוא מוצר בריאותי ממדרגה ראשונה על כן חשוב מאוד לדעת ולהבחין בהבדלים בין השמנים השונים, בהבדלים בין שמן זית איכותי לשמן זית שהוא באיכות פחות טובה.

מכירת שמן זית שנעשית בצורה שהיא לא מסודרת, כלומר לא נעשית בנקודות מכירה מוכרות, ועל בקבוקי שמן הזית אין את כול הפרטים הרלוונטיים לגבי אופן הייצור, שם היצרן ואיכותו של השמן, קיימת סבירות די גבוהה שלשמן זה אין את היכולת להיחשב כשמן זית איכותי ובריא.
יצרני שמן זית מודעים לעובדה שיש להציג את כול הנתונים לצרכני שמן הזית, על כן ניתן להבחין די בקלות בשמן זית איכותי לעומת שמן זית פשוט, מחירי שמן זית גם הם משתנים מן הקצה אל הקצה בהתאם להבדלים באיכות שמן הזית.

מכירת שמן זית ב”שמנא”
ב”שמנא תוכלו למצוא שמן זית איכותי וטוב, ב”שמנא” כל נושא שמן הזיתים הוא אורח חיים ולא רק אמצעי לפרנסה, דור שני ושלישי בארץ ליצרני שמן הזית אשר מעבירים סדנאות וטיולי שמן זית מתוך רצון להעניק מהידע והניסיון שנרכש ביצור של שמן זה, מכירת שמן זית הוא רק תחנה אחת במגוון הפעילויות שיש ל”שמנא” להציע לאורחים הרבים שמגיעים מכול רחבי הארץ.

פעילויות “שמנא”
בין היתר ניתן להגיע עם כול המשפחה וליהנות ממסלול של לימוד כול תהליך יצור שמן הזית מקטיפת הזיתים מעצי הזית בכרמים המדהימים, כל השיטות הקיימות לקטיפת הזיתים, דרך סחיטת הזית והפרדת הזית מן השמן ועד לבקבוק.
ב”שמנא” ניתן לקיים אירועים לכיתות ולארגונים כאלה ואחרים שיכללו מכירת שמן זית ועוד מוצרים רבים כמו גבינות איכותיות, קונפיטורות, דבש ועוד.

15
מלאו את הפרטים הבאים
3215