שמן זית

שמן זית

יותר ויותר ישראלים ואזרחים בכול העולם מוסיפים את שמן הזית לתפריט שלהם, שמן זית הוא מוסיף המון לטעם של הסלט או כול מאכל אחר, אבל מעבר לכך יש לשמן זה סגולות ייחודיות אשר טובות מאוד לבריאות הגוף והנפש, במקומות מסוימים בעולם ניתן לראות תרבויות שבהן נוהגים לשתות כוסיות של שמן זית נקי.

תעשיית השמן המדובר ידועה בכך שישנם המון חיקויים והמון צורות של שמן זה אשר גורמים לעוול לכול התעשייה, על כן חשוב מאוד לכל המעוניין בשמן משובח ללמוד מעט על השמן על מנת להבין היטב היכן מומלץ לרכוש שמן זה ומה הם ההבדלים בין שמן זית איכותי לשמן לא איכותי.

ב”שמנא” תוכלו למצוא את השמן האיכותי ביותר והטעים ביותר, דור שני ושלישי של יצרני שמן זית, עם ניסיון כזה שנרכש בייצור שמן הוקמה “שמנא”, ולפני כארבע שנים לערך עבר כל תהליך ייצור השמן שדרוג נוסף עם לימוד שיטה חדשנית וייחודית שנלמדה על ידי צוות “שמנא” אצל מומחי שמן הזית באיטליה הרחוקה בחבל טוסקנה.

אחד היתרונות הבולטים ביותר של ייצור השמן בשיטה הטוסקנית הוא בכך שהערכים התזונתיים של השמן אינם נפגעים בעקבות תהליך הייצור, מה שקורה לעיתים בתהליך הייצור הקונבנציונלי. מעבר לכל זה טעמו של השמן הוא פירותי יותר ועשיר יותר, המרקם שלו הרבה יותר איכותי וארומה מדהימה.

מה ייחודי כל כך בשיטה?
השיטה שהובאה מאיטליה היא למעשה מצליחה להפריד בין השמן והזית עצמו במהלך של סחיטה אחת בלבד, זו היא כאמור טכניקה שהומצאה בבתי בד מומחים לתחום, היכולת לסחוט את הזית בפעם אחת היא למעשה גורמת לכך שהשמן אינו מאבד מערכיו.

“שמנא”
בנוסף לפעילות של “שמנא” בייצור שמן זית משובח מן הכרמים המדהימים שלה, “שמנא” פותחת שעריה לקהל הרחב בסדנאות של לימוד ייצור עצמי של שמן זה, כנסים ואירועים לתלמידים ולקבוצות כאלה ואחרות, טיולי בוטיק שבמסגרתן ניתן ללמוד ולרכוש בין היתר, גבינות ויין, קונפיטורות ועוד.

–1
מלאו את הפרטים הבאים
3215